Avea Sınırsız İnternet Paketi 2012 Google

Cep Telefonu Kategorisine Admin Tarafından | Çarşamba, Mart 28th, 2012 Tarihinde Yazılmıştır 2 yorum
Reklamlar

Avea Yeni Nesil Tarifeleri kapsamında kullanıcıların beğenisine sunduğu Yeni Nesil 500 ve Yeni Nesil 500 Ekstratarifeleri ile Sadece 30 TL ödeme ile 500 Dakika Her Yöne Görüşme, 2000 tane Her Yöne SMS ve Sınırsız İnternet paketiveriyor kullanıcılarına.

Tarife kapsamında 12 aylık sözleşme imzalamanız ve bu süreç içerisinde bu tarifede kalacağınızı beyan etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda fiyatlandırmalar farklı olacak, sizden alınacak ücrette artış olacaktır.

Kampanya 30 Nisan 2012 tarihine kadar abone alımına açık/tı

 

Paket İsmi

Yeni Nesil

500 Ekstra

Yeni Nesil

500

Aylık Ücret 30 TL * 30 TL **
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi   500 Dk 500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi     2000 SMS 2000 SMS
Aylık Ücretsiz Cepten Internet Kullanımı      Sınırsız ***  Sınırsız ***
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt içi Her Yöne 41.5 Kr/Dk  41.5 Kr/Dk
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt içi Her Yöne 41.5 Kr/SMS  41.5 Kr/SMS

Reklamlar

Avea Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifesi Hakkında Bilgiler

 • (*)Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesi sadece Avea’nın faturalı tarifelerinde 12 fatura dönemi boyunca kalacağına dair taahhütte bulunan müşterilerimize açıktır. 12 fatura dönemi için taahhütte bulunulduğunda; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir.
 • (**)Yeni Nesil 500 tarifesinin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 50 TL’dir.
 • (***)Her fatura döneminde 2 GB’ın üzerindeki internet kullanımları için internet erişim hızı 128 Kbps’a inecek olup internet erişimi bu hızla devam edecektir.
 • 16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz
 • Tarifenizde, 444 ile başlayan** aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

Avea Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tarifelerden hangi müşterilerimiz faydalanabilir?

Tarifelerden Avea’ya numarasını taşıyan, yeni hat alan ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer İşbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşterilerimiz faydalanabilirler.

Tarifeler hangi tarihe kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır?

Tarifeler, 30 Nisan 2012 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.

Tarifelere nasıl kayıt olunabilir?

Numara taşıma, yeni hat alımı ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Avea bayilerine giderek nüfus cüzdanı ve adlarına kayıtlı son 2 aya ait sabit faturalarını ibraz etmeleri ve geçiş formu doldurmaları gerekmektedir. (Sabit fatura alternatifleri için tıklayınız.) Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz ise Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla geçiş yapabilirler. Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesine kayıt olmak için Avea’nın faturalı tarifelerinde 12 fatura dönemi boyunca yararlanılacağına dair taahhütte bulunulması gerekmektedir. Numara taşıma, yeni hat alımı ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimizin Avea bayilerinde tarifeye kayıt esnasında taahhütname imzalamaları gerekmektedir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimiz ise Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla taahhüt verebilirler.

Tarifelere kayıt ücreti var mıdır?

Yeni hat alımı, numara taşıma* ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimizden herhangi bir kayıt ücreti alınmayacaktır.

*Aşağıdaki istisnai durumlarda bir kereye mahsus KDV, ÖİV dahil 30 TL Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturaya yansıtılacaktır:

 • 16.03.2012 tarihi ve sonrasında Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifelere kayıt olunması durumunda.
 • -16.03.2012 tarihi ve sonrasında Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapılıp sonrasında tekrar faturalıya geçiş yapılarak tarifelere kayıt olunması durumunda.

Tarifelerin aylık ücretleri ne kadardır?

Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesinin aylık ücreti; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir. Yeni Nesil 500 tarifesinin aylık ücreti ise numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 50 TL’dir.

Tarifelerde aylık ücret karşılığı hangi avantajlar sunulur?

Yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 2000 SMS ve yurt içi sınırsız cepten internet sunulmaktadır.

Tarifelerdeki her yöne dakikalar hangi aramaları kapsamaktadır?

Yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. 444 ile başlayan numaralar arandığında arama başına KDV-ÖİV dahil 40 kr olarak ücretlendirilecektir.

Tarifelerdeki her yöne SMS’ler hangi yönlere yapılacak gönderimler için geçerlidir?

Yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz. Tarifeler kapsamında sunulan SMS’ler web SMS olarak kullanılamaz.

Tarifelerdeki cepten internet avantajı hangi kullanımlar için geçerlidir?

Internet APN ve WAP üzerinden gerçekleştirilen kullanımları kapsamaktadır. Yurt dışı ve mobilvizyon kullanımlarını kapsamaz.

Tarifeler kapsamındaki dakikalar tüketildiğinde her yöne konuşma ücreti ne kadardır?

Konuşulan dakika başına 41.5 Kr’tur.

Tarifeler kapsamındaki SMS’ler tüketildiğinde her yöne SMS ücreti ne kadardır?

Gönderilen SMS başına 41.5 Kr’tur.

Yurt içi her yöne görüşmeler kaç saniyede bir ücretlendirilir?

6 saniyede bir ücretlendirilecektir.

Hatta ait güncel borç bilgisi nasıl öğrenilebilir?

Güncel borç bilgisi “GUNCEL” yazıp 5555′e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten alınan her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir.

Tarifeler kapsamında kalan dakika miktarı nasıl öğrenilebilir?

“SES” yazılıp 5555′e SMS gönderildiğinde kalan dakika bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. Her yöne dakikaların %80′i ve %100′ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarifeler kapsamında kalan SMS miktarı nasıl öğrenilebilir?

“SMS” yazılıp 5555′e SMS gönderildiğinde kalan SMS bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. Her yöne SMS’lerin %80′i ve %100′ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarifeler kapsamında kalan cepten internet miktarı nasıl öğrenilebilir?

“INTERNET” yazılıp 5555′e SMS gönderildiğinde hız düşümü gerçekleştirilecek olan 2 GB’lık kullanıma ulaşılması için kalan cepten internet kullanım hakkı bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. 2 GB’ın %80′i ve %100′ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarifeler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve cepten internet kullanım hakkı sonraki fatura dönemine devreder mi?

Kullanılmayan dakikalar ve SMS’ler fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Tarifedeyken herhangi bir konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketi alınabilir mi?

Tarifelerdeki müşterilerimiz bireysel faturalı müşterilerimize sunulmakta olan konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketini satın alabilirler.

 Konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketim varsa kullanımlarım ilk olarak nereden düşer?

İlk olarak paket kapsamındaki dakika, SMS ve cepten internet kullanım hakkı, sonrasında tarifeler kapsamındaki SMS ve cepten internet kullanım hakkı tüketilecektir.

Avea Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifesi  Detayları

 • Tarifeler 30 Nisan 2012 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.
 • Tarifeler kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 2000 SMS ve yurt içi sınırsız cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Her fatura döneminde 2 GB’ın üzerindeki internet kullanımları için internet erişim hızı 128 Kbps’a inecek olup internet erişimi bu hızla devam edecektir.
 • Tarifelere numara taşıma, yeni hat alımı, Avea’nın faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunabilir.
 • Tarifelere numara taşıma, yeni hat alımı, Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Avea bayilerinden kayıt yapılabilir. Avea’nın faturalı tarifelerinden ise Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla geçiş yapılabilir.
 • SMS aracılığıyla Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesine geçmek için SOZ HEPSI500, Yeni Nesil 500 tarifesine geçmek için HEPSI500 yazılıp 6363 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesi sadece 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhütte bulunan müşterilerimize açıktır. Taahhüt vermek istemeyen müşterilerimiz Yeni Nesil 500 tarifesine kayıt olabilirler.
 • Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesinin aylık ücreti; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir.
 • Yeni Nesil 500 tarifesinin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 50 TL’dir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda her yöne konuşmalar 41.5 Kr/dk ile ücretlendirilecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne SMS’lerin tüketilmesi durumunda her yöne SMS’ler 41.5 Kr/SMS ile ücretlendirilecektir.
 • Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesine kaydolup ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, diğer operatörlere numarasını taşıyan, Avea’nın faturasız tarifelerine geçen müşterilerin son faturalarına tarifenin 12 fatura dönemi sonundaki ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre içerisinde uygulanan indirim tutarları toplamı cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Tarifede olup Avea’nın diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri yeni tarifelerinde devam etmeyecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. 444 ile başlayan numaralar arandığında arama başına KDV-ÖİV dahil 40 kr olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan SMS’ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web SMS olarak kullanılamaz.
 • Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Cihaz Kampanyası’ndan faydalanabilirler.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz Paket Aşımlarınız Bizden kampanyasından faydalanabilirler.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakikalar ve SMS’ler ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve internet kullanım hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler kapsamında sunulan sınırsız internet avantajı yurt içinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya tarife aylık ücretinin tamamı yansır. Yeni hat alımı, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı tarife aylık ücreti yansır.
 • Tarifelerdeki müşterilerimiz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulmakta olan konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketlerini alabilirler. Paket sahibi olan müşterilerimizin yurt içi her yöne konuşmaları ve mesajlaşmaları öncelikli olarak paketlerden, sonrasında tarifeler kapsamındaki dakika ve SMS hakkından düşecektir.
 • Taraftar, TTNET ve Diğer İşbirliği tarifelerinden tarifeye geçiş yapan faturasız müşteriler, Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşterilerle aynı koşullarla tarifeden faydalanacaklardır.

Avea Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifesi Sözleşme Detayları

Hangi tarifelere taahhüt vererek kayıt olunabilir?

Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesine sadece 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz kayıt olabilirler. Taahhüt vermek istemeyen müşterilerimiz Yeni Nesil 500 tarifesine kayıt olabilirler. Numara taşıma, yeni hat alımı ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer İşbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Yeni Nesil 500 Ekstra ve Yeni Nesil 500 tarifelerine kayıt yapılabilir.

Nasıl taahhüt verilebilir?

Numara taşıma, yeni hat alımı ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimizin Avea bayilerinde tarifeye kayıt esnasında taahhütname imzalamaları gerekmektedir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimiz ise Avea bayileri, Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla taahhüt verebilirler.

Taahhüt veren müşterilerimiz için Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesinin ücretlendirme detayları nelerdir?

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir.

Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesine kayıt olunabilmesi için ne kadar süre taahhüt verilmesi gerekmektedir?

12 ay boyunca Avea faturalı hat kullanıcısı olunması yeterlidir.

Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesinde hangi durumlarda taahhüdüm geçersiz olur?

Tarifeye kaydolduktan sonra ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, diğer operatörlere numarasını taşıyan, Avea’nın faturasız tarifelerine geçen müşterilerimizin son faturalarına, tarifenin 12 fatura dönemi sonundaki ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca uygulanan aylık indirim tutarlari toplami cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Faturalı başka bir tarifeye geçiş durumunda cayma bedeli ödenmez, ancak tarifeye özel sunulan aylık ücret indiriminden yararlanılmaya devam edilmez.

 

 

Reklamlar
VN:F [1.9.20_1166]
Bu yazıya puan verin
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About - Uzun süredir web siteleri üzerinde çalışan Kadir Akkaya, teknoloji, eğlence ve gündemin nabzını tutmakta tam bir uzman. Sitemizin adminliğini yapan Akkaya, sizler için haberin izini sürmeye devam ediyor.

Toplam 2 yorum yapılmış
Söz sende!

 1. murat- bolu diyor ki:

  benim aklima takilan bisey var bu internet yurtici ucretsiz diyo yani turkiyede accilan siteleremi ucretsiz girebilcez yani yabanci sitelere giremeycezmi

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  • Khantura diyor ki:

   Bu hizmetten yurt dışına çıktığınızda yararlanamazsınız. Bu madde onu ifade etmektedir.

   VN:F [1.9.20_1166]
   Rating: +1 (from 1 vote)

Yorum yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Citizenship education doctoral dissertation
Monster for employers login
Service failure essay
An essay on my three wishes
Do i staple a resume
How to write a service proposal
I didn write my essay
Buy jyj music essay album
Dissertation francaise methodologie
Comment faire l39introduction d39une dissertation philosophique
How to write a high school application up
Usc computer science masters thesis
Discovery education sign up
Calc problem solver
Medical admission essay sample
Dissertation process unidirectional
Docotrs dissertation robert morgan
Pleasantville essay
Student service learning essay
Essay writing on my summer vacation
Bertrand russell essays
Dissertation writing how to