Isohunt tan Nasıl Film indirilir? Resimli Google

Nasıl Yapılır Kategorisine Admin Tarafından | Çarşamba, Şubat 8th, 2012 Tarihinde Yazılmıştır 13 yorum
Reklamlar

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlerde dünyaca ünlü torrent sitesi isohunt’tan nasıl film indireceğinizi resimli olarak anlatacağım.

Öncelikle sizlere Torrent‘i açıklamak istiyorum. Torrent‘in kelime anlamı “sağanak” ve bizde internetten dosya sağanağı için bu kelimeyi kullanıyoruz. Torrent adı verilen sistemler dosya takası için kullanılıyorlar. Bu sistem sabit olmayan bağımsız sunucular tarafından paylaşılan dosyalar sayesinde çalışıyor. Sistemin içerisine dahil olan kullanıcılar bir sunucu gibi davranarak kendi sistemleri içerisindeki dosyaları paylaşıyorlar. Reklamlar
Gelelim isohunt sitesini nasıl kullanacağınıza öncelikle torrent sistemini kullabilmek için bilgisayarınızda bir torrent programı kurmanız gerekiyor ben size utorrenti öneririm indirmek için tıklayın. Boyutu küçük kurulumu çok kolay bir programdır kurulumu anlatmıyorum.

Utorrent programını kurduktan sonra, internet tarayıcımız ile www.isohunt.com adresine giriyoruz ve site açıldıktan sonra aşağıdaki resimde görülen arama bölümüne indirmek isteğimiz filmin adını yazıyoruz.

Filmi yazıp arattıktan sonra karşımıza aşağıda da gördüğünüz gibi yazdığımız filmle ilgili sonuçlar çıkıyor, ben örnek olarak the thing filmini aradım.

Büyütmek için tıklayın

Çıkan listeden bize uygun olanını seçip tıklıyoruz, size önerim bir filmi indirmeden önce altyazısının çıktığından emin olun alt yazı için divxplanet.com adresini öneririm. Ben hangi alt yazı hangi filmle uyumlu olur bilemem diyorsanız Filmin örneğin (The Thing 2011 R5 LiNE XviD -MiSTERE) şeklindeki dosya adının sonundaki MiSTERE ifadesi indirecek olduğunuz alt yazı dosyası açıklamasında da geçiyorsa büyük ihtimalle alt yazı ile film uyumlu olacaktır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi alt yazı açıklama kısmında MiSTERE ifadesi geçiyor. MiSTERE bu filmi duyuran duyuru grubunun adıdır

Neyse uygun filmi seçip tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir, bu ekran geldiğinde ok ile gösterdiğim Download .torrent yazısını tıklıyoruz.

Büyütmek için tıklayın

Tıkladıktan sonra bilgisayarınıza küçük boyutta torrent dosyası inecektir. Aşağıda gördüğünüz gibi benim bilgisayarıma indi.

İnen torrent dosyasını tıklıyoruz ve açıyoruz, tıkladığımızda torrent programınız otomatikman açılacaktır ve karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere gelecektir.

Büyütmek için tıklayın

Burada filmimizin boyutunu nereye ineceği gibi bilgileri görüyoruz.  Tamama basıyoruz ve aşağıda gördüğünüz gibi film inmeye başlıyor

Büyütmek için tıklayın

İşlem bu kadar torrent programıyla ilgili yada konuyla ilgili yapamadığınız takıldığınız noktaları yorum olarak yazın mümkün olduğunca cevaplamaya çalışalım.

Isohunt tan Nasıl Film indirilir? Resimli, 8.7 out of 10 based on 16 ratings
Reklamlar
VN:F [1.9.20_1166]
Bu yazıya puan verin
Rating: 8.7/10 (16 votes cast)

About - Uzun süredir web siteleri üzerinde çalışan Kadir Akkaya, teknoloji, eğlence ve gündemin nabzını tutmakta tam bir uzman. Sitemizin adminliğini yapan Akkaya, sizler için haberin izini sürmeye devam ediyor.

Toplam 13 yorum yapılmış
Söz sende!

 1. engin diyor ki:

  meraba çok güzel açıklamışsın teşekkürler. bugüne kadar bu şekilde indirebiliyordum ama artık bi problem oluyo dosyayı indirmiyo bile.. bilgisayarına zarar verebilir şeklinde yazı çıkıyo
  ne olabilir? bi bilginiz var mı?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Khantura diyor ki:

  Tarayıcılar güvenliği resmi yollardan kabul edilmemiş sitelerde böyle bir uyarı verebiliyor. Sitenin zararlı içerik içermesinden ziyade böyle bir prosedür olduğundan uyarıyı görmektesiniz. Dosyayı indirmenizde bir sakınca olmayacaktır.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. melissa diyor ki:

  çoook teşekkür ederim sayenizde ilk defa film indirebildim :)

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. zeynep diyor ki:

  çok güzel açıklamışsınız diğer sitedeki anlatımlarla yapmaya çalışmıştım olmamıştı bu sefer indirebildim teşekkürler…

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. dmrs diyor ki:

  Kısa ve öz anlatım.Harika Teşekkürler

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. halil diyor ki:

  slm ishount tan turkce dublajli filmleri nasil indirmem gerekiyor ??

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Khantura diyor ki:

  isohunt tan Türkçe dublajlı film indirmeniz için bağlantılı olunan torrent sisteminde filmin Türkçe dublajlı halinin bulunması gerekir. Filmi aratırken Türkçe ismiyle veya sonuna “Türkçe dublaj” ibaresi ekleyerek aratırsanız sistemde varsa karşınıza çıkacaktır zaten. Ama isohunt yabancı tabanlı bir site olduğundan muhtemelen dublajlı film sayısı az olacaktır. Türk torrent sitelerine yönelmenizi öneririm.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. erolbina67@hotmail.com diyor ki:

  emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. isa diyor ki:

  Teşekkürler. Uzun zamandır anlamaya vakit ayıramıyordum torrenti. Kısa ve öz.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. erhan diyor ki:

  torrent önerinizi indirmemize rağmen, download torrent seçeneği aktif değil tıklayamıyoruz, kurduk programı sorun neredendır?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 11. müge diyor ki:

  sürekli indirdiğim bir site ancak bütün gün denedim ve download torrent diye bi seçenek çıkmadı.Neden olabilir?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. yakamoz27 diyor ki:

  üstad…şimdi bu olayı anlamadım ben şöyle ki:
  filmi indiriyoruzya bide buna alt yazı,filmmi izlicen yazılarımı okuyucan.hani derler ya bu kadar okusaydım filozof olurdum şimdiye.bu bağlamda diyeceğim bunun tr dublajlarını nasıl elde ederiz.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Essay on my dream bedroom
Best buy mission statement essays
How to buy college essays b how to buy college essays
Should i do my homework now
History of money essay
Writing essay my mom
Essay on catcher in the rye
Economic term papers
Best paper notebook for college
Nurse personal statement
Buy essays cheap review
Tkam essay
3 parts writing essay
Good thesis
Writing narrative essay
Descriptive essay thesis statement
How to write a summary of an essay
Rose holman
Woman with a hat matisse
Writing a critical analysis of a painting
Paragraph
Best resume writing services in new york city