Vodafone Ayda 3 TL Facebook, Twitter Nasıl Yapılır? Google

Kampanyalar Kategorisine Admin Tarafından | Salı, Şubat 21st, 2012 Tarihinde Yazılmıştır 2 yorum
Reklamlar

Gençler rahat rahat Facebook / Twitter’a girsin diye ilk ay ücretsiz Facebook ve Twitter paketi Vodafone’da.

Vodafone’dan ilk Ay ücretsiz Facebook&Twitter Paketi kampanyasından tüm bireysel faturalı ve ön ödemeli aboneler yaralanabilir.

Ayda 3 TL’ye Facebook&Twitter Paketine (ilk Ay indirimli 0 TL) hemen abone olmak için ABONE FT yazıp 3636’ya SMS gönderebilirsin.

Ücretlendirme:

Paket Adı Ücreti Kota Hız Paket Aşım Ücreti Fatura Stop
Aylık FT Paketi 3 TL 350 MB 7.2 Mbps’a kadar 10MB/0,5 TL 100 TL

Kullanım:

Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine ilk kez abonelik yaptırması yeterlidir.Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.

Kampanya kapsamında belirtilen paketlere ilk kez abonelik yaptıran tüm bireysel/kurumsal faturalı ve faturasız aboneler ilk Ay süresince paket satış fiyatı alınmamaktadır.Faturasız hatlarda ilk 30 gün faturalı hatlarda ilk fatura kesim tarihi esas alınır.İlk Ay ücretsiz kampanyasının sonunda aboneler normal Satış fiyatı ile ücretlendirilirler.

Her abone 1 kez kampanyadan yararlanabilir.Kampanyada kapsamında ücret alınmayan paketin iptal edilmesi durumunda kampanya hakkı kullanılmış sayılır ve tekrar kampanyaya katılım sağlanamaz.

Mevcut Mobil Internet paketi olan aboneler bu kampanyadan  yararlanamaz.

Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone Kampanya’ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Esaslar:

 • Aylık 350 MB Facebook&Twitter paketinin Bireysel Faturalı/Faturasız hat aboneleri ve kurumsal abonelikler (Ortak Havuz Tarifesi dışında) kullanabilir.
 • Mobil Facebook ve Twitter kullanımına yönelik olarak m.facebook.com ve mobile. twitter.com sitelerine erişimde geçerli olmak üzere abonelerimizin kullanımına sunulan data paketidir.
 • Facebook ve Twitter’a ait URL’ler üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme,resim yükleme görüntülrme,mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilcektir.
 • Facebook’ta yada Twitter’da yer alan,Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb,) kullanıcının Standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Herhangi bir data paketi aboneliği bulunmayan abonelerimiz veya hali hazırda standart data tarifesi kullanan abonelerimiz faydalanabileceklerdir.
 • Aboneler bu tarifeyi 3G networkunde kullanmaları durumunda 7.2 mbps ye kadar hız ile hizmet verilir.
 • Aylık 350 MB Facebook&Twitter paketinin adil kullanım hakkı 6.2 GB tır.Adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler 128 Kbps ta kadar olan hız ile internet erişiminiz devam eder.
 • Aylık 350 MB Facebook&Twitter Paketi’nde Aylık ödenecek maksimum ücret 100 TL ile sınırlıdır.
 • Aylık 350 MB Facebook&Twitter paketinde fatura dönemi içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan fatura kesim tarihine kadar Aylık 350 MB paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Aylık 350 MB Facebook&Twitter paket ücreti fatura kesim tarihinde faturaya yansıtılır.
 • İlk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp”eşit olarak bölünmüş” kullanıma sunulur.
 • Aylık 350 MB Facebook&Twitter paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paketleri limitinizden düşer.
 • Aylık 350 MB Facebook&Twitter paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.Paket bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Aylık verilen 350 MB Facebook& Twitter paketinde data kullanım miktarının aşılması durumunda her 10 MB’lık kullanım 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.Aboneler dönem içerisinde süre bazlı (saatlik,günlük,haftalık) paketler alarak internet erişimini bu paketler üzerinden de sağlayabilirler.
 • İlk ay ücretsiz Facebook ve Twitter Kampanyası 31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Akıllı telefonlar (iPhone,Android,Windows Mobile,Symbian,Palm,BlackBerry vb. işletim sistemine sahip) ,Tablet PC ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve windows,mac OS,Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir.Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer,yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Farklı Bir data Opsiyonuna Geçmek
  Data Paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Başka bir pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  İkinci paketi aldığınızda, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.

Reklamlar

Vodafone Ayda 3 TL Facebook, Twitter Nasıl Yapılır?, 6.4 out of 10 based on 8 ratings
Reklamlar
VN:F [1.9.20_1166]
Bu yazıya puan verin
Rating: 6.4/10 (8 votes cast)

About - Uzun süredir web siteleri üzerinde çalışan Kadir Akkaya, teknoloji, eğlence ve gündemin nabzını tutmakta tam bir uzman. Sitemizin adminliğini yapan Akkaya, sizler için haberin izini sürmeye devam ediyor.

Toplam 2 yorum yapılmış
Söz sende!

 1. e diyor ki:

  ben vodofone de ilk 1 ay facebook twitter paketi aldım nasıl iptal ede bilirim bana yardımcı olsanız yada bu numaraya msj atsanız
  542 657 94 17 benim numaram nolursunuz

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: -3 (from 5 votes)
 2. zeynep diyor ki:

  o lanet pakete bende abone oldun ilk ay bedava diyolardı ama faceye her girişimde tlmi yedi hiç bişey anlamadım iptal ft yazdım 3636 yolladım iptalda etmiyolar bende bu ay numaramı avea ya taşıyacagım

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Yorum yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Write my paper for me assignment
Discovery education science
Write 2 essays for me
Describe yourself essay
Essay on my pet peeve
Custom written papers writing service
History essay writing
Where can you find someone to write a paper for you
Google essay
Can you write my assignment
Harvard mba graduates writing service
This college essay
Mla f
Essays for sale research paper
How to write a good dbq essay
Abortion research papers
People who pay to do school work
Professional development plan essay
Purchase thesis
Assignment help brisbane
Write english essay
Doing my homework